Cow Print Pointer Letter to my wardrobe by Natal: Recenze: L´Oreal Nude Magique Eau de Teint

čtvrtek 16. října 2014

Recenze: L´Oreal Nude Magique Eau de Teint

Dnešním článkem vám přináším recenzi velmi diskutovaného make-upu, který si v poslední době zažil pár minut slávy. Většina blogerek neodolala a tento make-up vyzkoušela. Názory se na něj liší a myslím, že patří přesně mezi ty produkty, které polovina recenzentek miluje, a druhá polovina nenávidí. Do které skupiny patřím já? Čtěte dál a dozvíte se více.
Jednoho dne mě bez jakékoliv domluvy čekal na poště balíček, který pro mě byl záhadou. Netušila jsem, co v něm je, o to více jsem se na rozbalování těšila. Když jsem uviděla tento, často probíraný make-up, který mi zaslalo zastoupení internetového obchodu www.krasa.cz k recenzi, byla jsem nadšená. Kontroverze mě baví, proto jsem neváhala a make-up řádně odzkoušela, abych i já mohla přispět do vínku svým názorem a zkušeností. 
 

Jako správná blogerka, mám ráda když jsou věci nejenom funkční, ale také esteticky založené. Líčení je přeci jen určitý druh umění, a proto by se i na obaly a celkový vzhled produktů měl brát zřetel. To se společnosti L´Oreal v tomto případě více než povedlo. Skleněná matná lahvička působí velice luxusním dojmem, který je ještě zintenzivněn metalickým víčkem fialové barvy, krásně ladícím s popisem produktu. Za tohle tedy získává Eau De Teint první plusový bod. 

Dalším bodem, který dle mého stojí za zmíňku je určitě odstín, který by mohl vyhovovat většině středo-evropanek Jak určitě víte, české drogerie doslova zejí prázdnotou, co se týče světlých make-upů. Ano, najde se pár výjimek, ale pokud vezmeme v úvahu, že by nám měl vyhovovat nejen odstín, ale také konzistence, či krycí schopnosti, ne každý má tak možnost si v drogérii vybrat právě ten svůj "pravý". Pro některé opravdové "bledulky" bude i tento make-up tmavší, ovšem pro typ, jako jsem já sedí tento odstín 120 Pure Ivory perfektně. 

Co se týče, již zmiňované krycí schopnosti, dívky a ženy s problematickou pletí by od něj měly raději dát ruce pryč. Proč? Protože tento make-up nezajišťuje téměř žádné krytí, slouží spíše k celkovému sjednocení obličeje, což pro někoho může znamenat okamžité zavržení. Je pochopitelné, že každý má od make-upu jiné požadavky, ovšem pokud preferujete přirozené a svěží líčení, tak by vám Eau de Teint mohl sednout. 

Jediné mínus, které mě osobně trošku překáží je konzistence. Make-up je až příliš tekutý, což často zapříčiní zbytečné plýtvání produktem. Jak můžete i na fotce vidět, při pokusu o swatch jsem vypotřebovala asi takové množství, jako bych vypotřebovala na téměř celý obličej. Tento problém by šel vyřešit jiným aplikátorem, například tím pumpičkovým.


Závěrem bych tedy produkt zhodnotila pozitivně. Mě osobně vyhovuje, jelikož mi stačí opravdu pouze sjednotit tón pleti - na případné nedostatky postačí korektor. Pokud se se mnou shodujete v parametrech, kterými by měl správný make-up disponovat, určitě utíkejte do drogerie, kde tento make-up koupíte za cca 280 Kč, což je sice na drogérii dost, ale výsledek podle mě stojí za to! 


4 komentáře:

 1. Máš naprostou pravdu, já mám problematickou pleť, a pro mě naprosto nevhodný!

  Just Be Yourself

  OdpovědětVymazat
 2. Bohužel mě teď pleť celkem zlobí, navíc je hodně silikonový, takže nic pro mě, škoda :( Ta lahvička je totiž božská :)

  Řasy jako vějíře

  OdpovědětVymazat
 3. Mám tento make-up v odtieni 100 Porcelaine a patrí medzi moje obľúbené. Pred aplikáciou ho treba vždy pretrepať a aby som produktom neplytvala, tak ho len tak nevylievam na ruku, ale priložím na vršok hrdla fľaštičky prst a otočím. Takto mi vyjde len minimum produktu na bruško prsta.

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to asi makeup nebude zrovna pro mou pleť :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Mockrát děkuji za všechny komentáře, dělají mi obrovskou radost! ♥