Cow Print Pointer Letter to my wardrobe by Natal: Řasenka: Lash Sensational Maybelline

pátek 22. května 2015

Řasenka: Lash Sensational Maybelline

 Lash Sensational Black Pearl Washable Mascara - Maybelline New York 

Krásný den! Dneska přicházím s recenzi na poměrně novou řasenku od Maybelline, která vyšla na český trh nedávno. Jedná se o Lash Sensational, která podle oficiálního popisku slibuje, že díky svého vějířovitého kartáčku s různými typy štětin dodá řasám objem a dokonalý vějířovitý efekt.


Vnitřní štětinky by měly zachytit a zvýraznit i ty nejkratší řasy, zatímco vnější řasám dodají slibovaný vějířovitý efekt. A plastový kartáček funguje opravdu tak, jak slibuje. Pomocí zahnutého kartáčku se dá opravdu dostat ke všem řasám, které díky své uhlově černé barvě krásně zvýrazní. Vějířovitého efektu se dá dosáhnout již po jedné vrstvě, k dokonalosti ovšem používám vrstvy dvě,  a ani po těch řasenka řasy neslepuje a zůstávají krásně oddělené. Řasy jsou po nanesení delší a zahuštěné a já k této řasence nemám jedinou výtku. Řasenky od Maybelline mi celkově velice vyhovují a s Lash Sensational tomu není jinak. 


Dalším plusem je vzhled řasenky, který díky svého "měděného" vzhledu působí luxusním dojmem, který jen podporuje její funkci. 
Řasenku seženete v drogériích za cca 250 Kč, což je průměrná cena Maybelline řasenek, ovšem často je můžete sehnat v docela velké slevě. 

Řasenka mi byla poskytnuta internetovým e-shopem www.krasa.cz, kterému za spolupráci děkuji, jelikož jsem tak měla možnost vyzkoušet jednu z nejlepších řasenek, se kterými jsem prozatím měla tu čest.


3 komentáře:

  1. Vypadá moc hezky, s řasenkami od Maybelline bohužel zkušenost nemám, tak možná v této bude má první :) -L

    OdpovědětVymazat
  2. Tak to ji bekdy zkusim. Ted mam zasobu W7 a ty jsou skvele.

    OdpovědětVymazat

Mockrát děkuji za všechny komentáře, dělají mi obrovskou radost! ♥