Cow Print Pointer Letter to my wardrobe by Natal: února 2016

středa 10. února 2016

Fitness rutina s 3D CHILI

Ahoj :)

Dneska jsem se rozhodla přispět článkem, kterým (snad) uspokojím vaše časté dotazy. Často se mě totiž ptáte na mou postavu a na to, jak si ji udržuji. Proto jsem se rozhodla sepsat vše do jednoho článku a zodpovědět tak všechny vaše dotazy.Na začátek bych ráda řekla, že nejvděčnější můžu být asi svým genům, jelikož jsem nikdy s postavu žádné výraznější problémy neměla. Ovšem i tak je pro mě důležité si postavu udržovat a hlídat se. Mým snad největším pomocníkem je doplněk stravy s názvem 3D Chili, který je již delší dobu mým tajným společníkem.  

Jedná se tedy o přípravek podporující hubnutí. Musím se přiznat, že jsem vždycky byla k těmto "hubnoucím tabletkám" dost skeptická. No 3D Chili dlužím omluvu, protože mu v poslední době posloužily opravdu víc než dobře. Ale vezměme to od začátku. 

Jedno balení obsahuje 90 tobolek, přičemž se užívají 3 denně. Jedna krabička vám tedy při pravidelném užívání vydrží měsíc. Určitě jste si všimli, že tobolky jsou hned ve 3 barvách a to má svůj důvod. Každá má totiž jiné složení, a tak slouží k něčemu jiném. Stejně jako existují 3 fáze dne, stejně tak se přizpůsobily i tobolky 3D Chili. Tělo totiž pracuje v každé části dne úplně jinak, proto je potřeba dopomoct mu ke správné funkci i 3 různými tobolkami. 

Ráno jsem si vždy vzala tobolku žlutou, která obsahuje zázvor, který napomáhá správnému trávení a fungování trávícího traktu. Musím říct, že tuto funkci jsem po ránu mileráda přivítala, jelikož snídaně je mým nejoblíbenějším chodem a u něj se zkrátka omezit nedokážu. Proto jsem si mohla dovolit dát si k snídani i "půl vola", a i přesto jsem se pak celý den necítila těžce a nafoukle. Navíc žlutá tabletka také zpomaluje absorpci sacharidů a tuků. Další složkou, která je ve žluté tobolce obsažena, a která příznivě obsahují náš trávicí systém je mimo zázvor i kurkuma nebo bílá fazole. 

Odpoledne jsem vždy sáhla po červené tobolce s obsahem kaspaicinu pocházejícího z chilli papriček (nebojte, pusa vám přitom neshoří!).  Ta pro změnu slouží jako přírodní spalovač tukové tkáně, a tak snižuje hmotnost těla. Zrychluje také metabolismus a dodává tělu energii

No a na večer nám zbývá tobolka zelená.  Ta má vliv především na fungování žlučníku, jater a ledvin, což jsou orgány zodpovědné za detoxikaci organismu. Opět se ale jedná o čistě přírodní detoxikaci, neboli očistu organismu, jelikož v tobolce nenajdeme nic jiného než zelený čaj, chlorellu a bobule acai. Tobolka zároveň slouží také jako zdroj antioxidantů.  


Myslím si, že na tom není nic složitého. V podstatě jde o správné rozvrhnutí přírodní složek, především koření, do celého dne. A přírodní složky také byly ty, které mě "donutily" tobolky vyzkoušet. Jedná se totiž o složky, které jsou zcela bezpečné a vědecky ověřené jako vhodné k hubnutí. Stačí si správně zkorigovat životní styl, nepřejídat se, ovšem nehladovět, sem tam se hýbat a 3D Chili v podstatě udělají velkou část za vás. 
Musím říct, že užívání ani v nejmenším nelituji. Nepocítila jsem žádné vedlejší účinky (z čehož jsem měla obavy), ale právě naopak jsem se po celou dobu užívání cítila tak nějak lehce, nenafoukle a málokdy se mi stalo, že jsem měla celý den těžký žaludek, když jsem si k snídani dopřála trošku více.

Pro rychlejší efekt můžete také "kůru" zintenzivnit a v každé fázi dne sáhnout hned po dvou tobolkách. A výsledky?

Samozřejmě, že nic, kromě posilování, vám na břichu "pekáč buchet" nezaručí. Ovšem pokud vám jde o rychle spalování tuků a stimulaci organismu myslím, že si přijdete na své. 

Pokud vás tobolky 3D Chili zaujaly, můžete si je zakoupit na www.3dchili.cz za cenu 1199,- na 2 měsíce. Obdržíte tedy 180 tablet.

3D Chili můžete sledovat i na jejich INSTAGRAMU, kam postují různé recepty a zajímavosti, takže se tam určitě mrkněte :) Podívejte se i na českou verzi instagramu, která se začíná rozjíždět.


Určitě mi dejte do komentářů vědět, jestli máte s tabletkami 3D chili nějakou zkušenost, vaše názor mě určitě zajímají.