Cow Print Pointer Letter to my wardrobe by Natal: dubna 2016

neděle 24. dubna 2016

grunge

Hurááá! Po tisící letech opět přináším nový outfit post. Vím, že už nebyl mega moc dlouho, ale ted se to snažím napravit, tak doufám, že mi to odpustíte. Můžu se vymlouvat na státnice, psaní diplomky nebo na překlad knihy, kterému jsem v poslední době věnovala veškerý můj volný čas. Ale asi spíš řeknu (čti: napíšu), že jsem na to v poslední době "prděla". Na YouTube jsem sice dost aktivní, ale blog jsem nechávala nějak stranou a moc se mu nevěnovala. A toho si všímám i u ostatních blogerek. Taky registrujete, že videa jdou mnohem více do popředí a psané blogy zůstávají daleko za nimi? Co více baví vás? :)

K outfitu bych řekla, že stoprocentně vystihuje můj vkus a styl za poslední dobu. Barvám se tak trochu vyhýbám a jedu si spíš na takové tlumenější vlně. To se ale určitě s příchodem jar/léta zlepší. Prozatím ale preferuju zemité barvy s jediným výrazným prvkem (většinou v podobě kabelky nebo bot) :)


 New Yorker top, skirt / Pimkie jacket / Tally Weijl handbag / Deichmann shoes

sobota 2. dubna 2016

Cheap outfits

Ahoj :)

v dnešním článku jsem se rozhodla ukázat vám pár mých oblíbených outfitů, které se skládají především z kousků z druhé ruky. Určitě jste již postřehli, že nakupováním v sekáčích je pro mě hodně velkou a oblíbenou zábavou, a proto jsem při sestavování těchto outfitů měla docela na výběr. Častokrát se mi totiž poštěstilo a ulovila jsem skvělé kousky za pár "kaček". 

1) První outfit je celkem jednoduchý, a přesto, podle mě, není nudný. Obzvláštňují jej především černé skorts (skirt+shorts), které zepředu vypadají jako sukně, ovšem jedná se o pohodlné kraťasy.  Ty jsem ulovila v sekáči za 45 Kč (původem z Topshopu), no a doplňující halenka za 10 Kč taky nebyla velkou investicí.2) Druhý outift si umím představit jak s teniskami, tak s botami na vysokém podpatku. Zkombinovala jsem modré kalhoty pánského střihu, které jsem hledala už léta. No nedávno se mi v sekáči konečně poštěstilo a ulovila jsem je tam za 20 Kč. Crop top mě v H&M ve slevách vyšel na 70 Kč. Sáčko je původem značky Hallhuber, což je německá značka (srovnatelné např. s Mangem) a podobná sáčka tam vyjdou na cca 2000 Kč. No já ho mám ze sekáče za 50 Kč a nemůžu si ho vynachválit.3) Třetí outfit je trochu ležérnější, a co se týče bot, nejlépe by k němu pasovaly bílé conversky. Skládá se z černé volné sukně, kteoru mám opět ze sekáče za 50 Kč, dále z obyčejného ombre trička s nápisem ze Sinsay a z džínové vesty, která mi po pár stezích perfektně sedí. Navíc jsem ji sehnala na Slovensku v sekáči za 30 centů (= cca 9 Kč).
4) Čtvrtá outfit je trochu barevněšjí, ale s přicházejícím jarem mi to vůbec nepřekáží. Hlavním prvkem je červené výrazně oversize sako se zlatými knoflíky, které mě v sekáči vyšlo na 40 Kč. Dale jsem k němu zkombinovala modré staenové kalhoty se vzorem, opět pánského střihu (Elizabeth and James), které se sice původně cenově pohybují okolo 10.000 Kč, no já je mám ze sekáč a nedala jsem za ně více než 60 Kč. 5) No a poslední outfit je ze všech nejdražší (to ale berte s rezervou, protože mě vyšel na něco málo přes 300 Kč). Hlavním prvkem je delší kožešinová vesta ze sekáče, kterou naprosto miluju. A ještě o to víc, že mě vyšla na 150 Kč. K ní jsem zvolila kontrastní roztrhané boyfriend jeany a obyčejný béžový rolák.

 Myslím si tedy, že se dá pěkně obléci i za pár korun a tento post je toho důkazem.