Cow Print Pointer Letter to my wardrobe by Natal: července 2016

úterý 19. července 2016

Recenze | Marulový olej

Krásné úterý!

V dnešním článku bych vám ráda představila produkt, který se v poslední době stal nedílnou součástí mé večerní rutiny, co se týče péče o pleť. Už je tomu několik měsíců, co mě oslovila společnost Vivantis s nabídkou spolupráce. To mě zaujalo především proto, protože mi k ozkoušení nabídli něco, o čem jsem do té doby ještě neslyšela. 

Jedná se o marulový olej od značky Sefiros. Jak už je vám asi z názvu jasné, jde o olej, který lze použít nejenom na pleť, ale také jako masážní olej, do vlasů nebo na okolí nehtů. To je u mě už první  velké plus, jelikož jsem obrovským zastáncem multifunkčních produktů. 


Co se týče složení, hlavní složka je získávána z tzv. sloního stromu. Dále v něm najdeme také vitamíny a mononenasycené kyseliny. Lahvička obsahuje 30ml.

Musím říct, že ze začátku jsem se aplikace bála, Především toho, že budu po nanesení mít pleť mastnou, anebo že budu muset čekat hodinu, než se olej alespoň z části vstřebá. Byla jsem ale  mile překvapená, jelikož se díky pipetce dá nanést přiměřené množství (stačí kapička na obě tváře, čelo a bradu) a v klidu si s tím vystačíte na celý obličej. Takto malé množství se opravdu vstřebá do 10 sekund a já si jej tak nemůžu vynachválit. 


  

Nanáším jej každý večer před spaním a určitě zvažuji koupi dalšího balení. Pleť je po něm krásně hydratovaná, jemná a zvláčněná. Jestli zaujal i vás tak jako mě, můžete si ho pořídit TADY za 349 Kč, což sice není málo, ovšem já olej používám již přibližně 4 měsíce a stále se neblížím ani do poloviny :)